KONST / Litografier / Färglitografi 14908111
nr 1490 8111
Färglitografi
Apolinary. Signerad, numrerad 14/240, Komposition. Färglitografi, bildmått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 82x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:09:45
100 kr
150 kr